امکانات

هر چیزی خاص ترینش در باغ تالار سمیعی وجود دارد

سفره عقد

سفره عقد به گواه تاریخ، یکی از آداب و رسوم پیشینیان ما ایرانی ها بوده که اجزای آن نماد آرزوهای خوب برای یک زندگی مشترک است. سفره عقد به خصوص در قرن‌های اخیر هویتی ممزوج با هویت اسلامی ایرانیان یافته است و همچون سفره هفت‌سین، ایرانی-اسلامی محسوب می‌شود که ریشه در ایران قبل از اسلام دارد. سفره عقد در مراسم عقد پهن می شود و عروس و داماد بر سر آن نشسته و در مقابل قرآن به خطبه عقد گوش فرا داده و رسما زن و شوهر می شوند سفره عقد شامل اجزای مختلفی است که باید به بهترین نحو آزین بندی و آماده شود باغ تالارسمیعی با دارا بودن تیم حرفه ای طراحی سفره عقد و ارائه مدل های متنوع شما را در انتخاب یک سفره عقد مناسب و درخور و شایسته یاری میدهد اجزای سفره عقد شامل آینه و شمعدان و شاخه نبات ونان و پنیر و سبزی وعسل وسکه وگردو، بادام و فندق وگل واسپند وکله قندوحلقه و .... می باشد.

گل آرایی و شمع آرایی

مجموعه باغ تالار سمیعی با برخورداری از کادری مجرب در زمینه طراحی حرفه ای گل آرایی ، شمع آرایی ، لوسترآرایی و فانوس بندی سعی دارد به بهترین نحو ممکن گل آرایی کامل و با شکوهی را انجام دهد که این گل آرایی براساس خواسته شما عزیزان میتواند از جلوی درب مجموعه باغ تالار تا سالن های اصلی اطاق عقد-سالن های پذیرایی مهمانان و مسیر عبور عروس و داماد باشد همچنین با برگزاری مراسم نور افشانی - آتش بازی - یخ خشک سعی برایجاد فضایی شاد و پرانرژی برای عروس و داماد ومهمانان محترمشان دارد

دکوراسیون و دیزاین

دکوراسیون و تزیینات کل مراسم ها اصلی ترین و مهمترین بخش مراسم هاست مجموعه باغ تالار سمیعی با دارا بودن بهترین تیم طراحی دکوراسیون و گل آرایی و فانوس بندی و لوستر آرایی بینظیر و گل های رنگی طبیعی و مصنوعی و آتش بازی تجربه متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد تا دیزاینی بی نظیر در مراسم عقد و عروسی برای عروس و داماد خلق کند.